Skip to content Skip to footer

Gospodarstwo Rolne Szczypiorki znajduje się w Tuszynie (powiat dzierżoniowski) To co wyróżnia tych gospodarzy to w pełni naturalny proces chowu zwierząt. Gromadzą obornik, który służy jako nawóz. Uprawiają rośliny z przeznaczeniem na pasze. Dodatkowo posiadają własną ubojnię. To sprawia, że kontrolują cały proces powstawania oferowanych przez siebie produktów.
W ich ofercie znajdziecie m. in kiełbasę czosnkową
„z sowiogórskiego niedźwiedzia” czy „szynkę wołową wędzono parzoną” które zdobyły wyróżnienie w konkursie „Nasze Kulinarne Dziedzictwo – Smaki Regionu”. Gospodarstwo Rolne Szczypiorki jako członek Dolnośląskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego, Sieci Dziedzictwa Kulturowego i wystawca ,,Polska Smakuje” jest laureatem wielu prestiżowych nagród przyznawanych wybitnym osobowościom, które dzięki zaangażowaniu i jakości oferowanych produktów wnoszą szczególny wkład w rozwój gospodarki naszego regionu.

Klaster

Głównym celem Krajowego Klastra Produktu Regionalnego, Lokalnego i Tradycyjnego jest koordynacja działań zmierzających do wzrostu konkurencyjności produktów regionalnych, lokalnych i tradycyjnych, a także wzrostu innowacyjności metod produkcji i przetwarzania produktów regionalnych, lokalnych i tradycyjnych.

kontakt@regionalnie.eu
Telefon: 734 468 387
Sekretariat: 533 897 696

 
Tuszyn 51,  58-207 Tuszyn
woj. Dolnośląskie
REGON: 363093581
NIP: 8862989616

Social MEDIA

Regionalnie.eu  © 2023. All Rights Reserved. Pozytywne Relacje